چاپ مطلب چاپ مطلب

در گفتگوی سرمایه نیوز با محمدی فعال سیاسی مطرح شد: تجسس حریم شخصی تاکتیک همیشگی احمدی نژاد

همای گیلان، سیدمیکاییل محمدی فعال سیاسی در گفتگوی اختصاصی با بیان این مطلب که شخص رییس جمهور می تواند یک مروج مهم در ترویج فرهنگ و ارزشهای اخلاقی و انسانی باشد تصریح کرد: رواج ادبیات خاص در حوزه کرامت انسانی و واکاوی حریم خصوصی افراد بارز ترین ویژگی در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد بود.
وی اظهار داشت: احمدی نژاد با ترویج فرهنگ غلط تجسس در لایه های پنهانی زندگی اقشار جامعه به نوعی مروج نوعی ادبیات خاص در دیپلماسی داخلی و بین الملل شد.
محمدی افزود: دکتر احمدى نژاد در مناظره انتخاباتى ریاست جمهورى دوره دوم به مردم یک کشورى با عظمت تاریخ ساز ایران آموزش داد که اگر هرجا از لحاظ مدیریتى و کیفیتى مشکل داشتند مى توانین با چرخش ٣۶٠ درجه اى ، وقت را صرف تجسس کردن در گذشته ى معمولى یا زندگى خصوصى یک فرد یا افراد منتقد و موثر یا حتى افراد عادى انجام دهند و مصمم وارد وارد شوند و شخم بزنند و پرونده سازى و جریان سازى کنند.
وی با اشاره به تقابل غیر کارشناسی و برخوردهای سلیقه ای احمدی نژاد با نخبگان،اندیشمندان و منتقدان ان زمان گفت : هدف اشاعه این رویه چیزی جز حاشیه سازی و پرونده سازی نبود و براى افراد داراى اندیشه و منتقد به عملکردهاى نامطلوب مدیریت ایشان پرونده سازی هایی را انجام داد که روز مناظره ایشان در سال ٨٨ همان روز مورد علاقه او بود که بر علیه منتقدان در رسانه های مختلف موضع گیری نمود.

محمدی ادامه داد :احمدى نژاد به عنوان یک رئیس جمهور کشور تجسس کردن در زندگى یکدیگر را آموزش داد.
وی در پایان به اهمیت حفظ منزلت و کرامت انسانی در مبانی اعتقادی اشاره کرد و افزود مردم ایران، مردمی از جنس پاکی و آبرومند هستند و کرامت و منزلت یک فرد آبروى اوست و نباید با تجسس آبروی ریز و درشت یک فرد آن هم مردمانی از جنس مردم با شعور ایرانى به راحتى گذشت.

شایان ذکر است سیدمیکائیل محمدى دانش آموخته رشته مطالعات منطقه اى و روابط بین الملل دانشگاه شهید بهشتى است که سوابق اجرایى و مسولیت های زیادی در احزاب دارد و جز فعالین سیاسى و فرهنگى کشور محسوب می شود.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …