چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار جدید واجارگاه : هیچ لذتی بالاتر از رضایتمندی مردم نیست

اختصاصی همای گیلان: شهردار جدید واجارگاه ضمن تشکر از حسن اعتماد شورای اسلامی شهر واجارگاه اظهار امیدواری کرد : با حمایت مسئولین استانی و شهرستانی بتواند انتظارات مردم را برآورده کند.SAM_0392

پورحسین افزود : بسیار خوشحالم که در زادگاه خودم ، خدمتگزاری مردم را به من سپرده اند.

وی با بیان این مطلب که دارای ۲۴ سال سابقه بوده و شهرداری رحیم آباد ، چابکسر ، شلمان و آستانه اشرفیه را در کارنامه خدمتگزاری خود داشته و یک دوره چهار ساله هم در دوره دوم شورا بعنوان عضو شورای شهر کلاچای انجام وظیفه نموده ام و ده سال نیز مسئول فنی شهرداری سیاهکل بوده ام گفت : امروز نیز برای خود برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و دراز مدت تعریف نموده و به مردم قول می دهم که موجب تحولات چشمگیری در این شهر باشم و هیچ لذتی برایم بالاتر از رضایت مردم نیست و در تمام نقاط شهر جای پای خدمت رسانی را بر جای خواهم گذاشت.

شهردار جدید واجارگاه خاطر نشان کرد : من اصلاً به بودجه اندک ۷۰۰ ،‌ ۸۰۰ میلیونی شهرداری نمی اندیشم بلکه بدنبال اعتبارات کلان تر و قابل توجه تر می باشم تا موجبات خرسندی خاطر  خود و شهروندان را فراهم آورم.

پورحسین سپس به اقداماتی که در بازه زمانی کمتر از سه ماه به آن ها توجه دارد اشاره نمود و گفت : آسفالت خیابان های به طرف دریا ‌، به طرف مریم دشت ، حاشیه پل بطرف شهید سرا و بطرف علی آباد و گاوماست ، زیبا سازی شهر به همراه نورپردازی ، استارت و شروع پارک جنگلی مریم دشت و پیگیری جهت تصویب طرح جامع شهری از جمله برنامه هایی است که به آنها توجه دارم.

وی یادآور شد : جدول گذاری ضلع غربی به طرف بندبن به همراه فرش موزائیک پیاده رو ، لکه گیری آسفالت مناطق مختلف شهر با دستگاه آسفالت ساز در محل چسبندگی و لانه بندی ، نصب ایستگاههای تاکسی با شرکت های تبلیغاتی ، نصب مجسمه و معرفی سه محصول اصلی برنج ، چای و پرتقال در ورودی شهر ، نصب تست های ورزشی از دیگر اقداماتی است که انشاء ا… در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.

شهردار جدید واجارگاه طراحی و نصب تابلوی ورودی شهر از طرف کلاچای و رضا محله ‌، ادامه رنگ آمیزی جداول سطح شهر ، نمای ساختمان شهرداری و دیوار شهرداری و ایستگاه آتش نشانی ترمیم جداول کناری مرکز شهر ، نصب علائم رانندگی و اصلاح سرعت گیرهای شهر و استارت شروع پارک محلی را نیز از برنامه ریزی هایی خواند که طی مدت کوتاهی قصد به انجام رساندن آنها را دارد.

 

 

About

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …

۴ comments

  1. سلام
    اینجانب هم انتصاب ایشان را تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت برایشان دارم.

    از آستانه اشرفیه

  2. خدمات خوب آقای پورحسین در آستانه نشان از لیاقت اوست

  3. انصافا هرجا آقای پورحسین بوده خدمات خوبی از خود بر جا گذاشته است به ایشان تبریک می گوییم

  4. جناب اقای حسین پورضمن تشکراززحمات بی شایبه لط.ف بفرماییداسفالت محله مریم دشت رادربرنامه کاری منظورو زمینهای بخش فوقانی پارک جنگلی راکه اقای مغنی زاد ه با رابطه تصاحب نموده توسط ان شهردارمعززبه صاحبان اصلی تحول یابرای ساخت دانشگاه اهداتاجلوه هرگونه تخلف گرفته واهالی محل دعاگوی همیشگی شما بزرگوار باشند همشهری