چاپ مطلب چاپ مطلب

۱۷ واحد خانه مددجویی کمیته امداد شهرستان لاهیجان در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید

۱۷ خانه مددجویی کمیته امداد شهرستان لاهیجان افتتاح و به بهره برداری رسید که از این بین ۱۱ واحد  در بخش مرکزی و ۶ واحد در بخش رودبنه قرار دارد.

SDC11338

مدیر کمیته امداد شهرستان لاهیجان افزود: زیر بنای هر کدام از این واحدها ۴۲ تا ۴۵ متر مربع است و برای هریک از آنها ۱۴ میلیون تومان هزینه شده است. 

بختیار بازگیر: با اعلام این مطلب که زیر بنای کل این ۱۷ واحد ۷۳۰ متر مربع است اظهار داشت : کمیته امداد لاهیجان ۵۹ واحد دیگر در دست اجرا دارد که هم اکنون۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که امیدواریم در نیمه اول سال ۹۳ به بهره برداری برسد .شایان ذکر است زیر بنای این ۵۹ واحد ۲۵۳۰ متر مربع است که تاکنون برای آنها ۴۴۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اعلام این مطلب که امسال اعتبار خوبی برای اشتغال و جهیزیه  به کمیته امداد  شهرستان لاهیجان اختصاص داده شده است که برای اینجانب جای تعجب بود اذعان داشت : به گفته مدیر کل کمیته امداد گیلان زحمات زیاد آقای ندیمی در افزایش اعتبار برای کمیته امداد موجب افزایش آنها شد.

در ادامه فرماندار لاهیجان طی سخنانی ضمن تشکر از همه کسانی که در بحران برف زحمت کشیده اند تقدیر و تشکر می شود گفت : بارش برف یک آزمایش الهی بود که ما باید در این لحظات خودمان را نشان دهیم و احساس مسئولیت بیشتر کنیم.

علیزاده اظهار داشت : در این ایام ۹۴ پروژه در دستور کار برای افتتاح داشتیم که برای آنها ۲۴ میلیارد تومان هزینه شده است که این پروژه ها به لطف خدا به غیر ازپروژه گاز به بهره برداری رسید.

وی اذعان کرد : کم کردن فاصله زندگی بین مردم یکی از خدمات و وظایف انقلاب بود و هست لذا ما وظیفه داریم که فاصله بین زندگی مردم روستا و اقشار دیگر را کم نماییم که در این راستا با تشکیل کمیته امداد، بسیج مستضعفین قدم برداشته ایم و تاکنون در این راستا حرکت کرده ایم.

در ادمه نماینده مردم در خانه ملت با بیان این مطلب که اسلام دین حفظ آبرویمردم است گفت: جمع کردن صاحبان خانه مددجویی در یک جا( افتتاح ۱۷ خانه مددجویی) کار پسندیده ای است که انجام شد زیرا اسلام می گوید کار خوب باید بی سر و صدا انجام گیرد و باید آبروداری شود.

ندیمی افزود: ازبرکات این انقلاب این است که ما به راحتی می توانیم درباره هر شخصی حرف بزنیم و انتقاد کنیم، این انقلاب ، انقلاب مستضعفین و محرومین می باشد انقلاب امام خمینی ، انقلاب آزادی و نجات نه تنها مردم ایران بلکه همه مردم جهان است.

وی اظهار داشت : در قبل از انقلاب عدالت در خدمات رسانی وجود نداشت اما امروز خدمات رسانی نصیب تمام مردم می شود.

نماینده مردم لاهیجان وسیاهکل تصریح کرد : از برکات دیگر این انقلاب توجه به اقشار ضعیف جامعه است که در این راستا با تشکیل کمیته امداد امام خمینی (ره) توجه ویژه ای به این قشر شده است که خانه سازی مدد جویی یکی از آنهاست.

SDC11336

SDC11354

SDC11355SDC11360

About

Check Also

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است

استاندار گیلان : انقلاب اسلامی مرهون شهادت وایثارگری شهدای والا مقام است   رودسر -استاندار …