چاپ مطلب چاپ مطلب

دلیل بازگشت علم الهدی به تلگرام؛ عدم اقبال مخاطبان به پیام‌رسان‌های داخلی / مجبور به استفاده از ظرفیت تلگرام هستیم

کانال تلگرام علم‌الهدی که با این پیام‌رسان خداحافظی کرده بود دوباره به تلگرام بازگشت.

 

همای گیلان، دفتر امام جمعه پیشتر اعلام کرده بود که اخبار وی صرفا در پیام‌رسان‌های داخلی منتشر خواهد شد. دیروز اما کانال تلگرام وی با انتشار پیامی مجددا کار خود را آغاز کرد.

در این پیام آمده است:

بخاطر عدم اقبال مخاطبان به پیام رسان های داخلی تا کنون، فعلا همزمان در تلگرام نیز فعالیت خود را ادامه می دهیم و اطلاعیه قبلی نیز به همین منظور بود.

کانال تلگرام آیت الله عم الهدی در ادامه این پیام تاکید کرده است: تلاش جبهه رسانه ای غیر ارزشی به راندن رسانه های ارزشی به بهانه حمایت از پیام رسان های داخلی از تلگرام، نباید منجر به ترک این بستر شود. لذا ضمن حمایت و فعالیت حداکثری خود در پیام رسان های داخلی به ناچار برای رساندن پیام به مخاطبان مجبور به استفاده از ظرفیت تلگرام هستیم.

بازگشت علم الهدی به تلگرام در حالی است که دو هفته پیش نیز نظرسنجی این کانال درباره پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی خبرساز شده بود. در این نظر سنجی سوال شده بود که به نظر مخاطبان بعد از فیلتر شدن تلگرام، کدام پیم رسان مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت. ۹۱ درصد کاربران کانال تلگرامی آیت‌الله علم‌الهدی در این نظرسنجی اعلام کردند به پیام‌رسان‌های داخلی مهاجرت نمی‌کنند بلکه از طریق فیلترشکن به ادامه حضور در تلگرام ادامه می‌دهند.

 

About عطیه نصرتی

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …