چاپ مطلب چاپ مطلب

قهرمانی تیم مبارزان رشت در پایان جام رمضان کاراته گیلان

همای گیلان: با برگزاری دور نهایی مسابقات جام رمضان هیأت کاراته گیلان، تیم مبارزان رشت موفق شد به مقام قهرمانی دست یابد و بر روی سکوی نخست رقابت ها قرار گیرد.

✅ به گزارش روابط عمومی هیأت کاراته گیلان، مرحله نهایی مسابقات کومیته تیمی جام رمضان استان گیلان در رده خردسالان و نونهالان، شامگاه پنجشنبه ۶ تیرماه ۱۳۹۸ با حضور هشت تیم برتر مرحله اول از ساعت ۱۷ عصر در سالن آکادمی کاراته شهرستان رشت آغاز گردید
این مسابقات در حضور میهمانان و مسئولین ورزشی و آقایان غلامعلی جعفرزاده و محمدصادق حسنی، نمایندگان مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی و پیشکسوتان کاراته استان برگزار شد.

در این دور از رقابت ها پس از برپایی۱۲ دیدار در دو گروه چهار تیمی در گروه اول مسابقات تیم مبارزان رشت با ۹ امتیاز و ۳ برد و تیم رستوران ستاره گیلان آستانه اشرفیه با دو برد و ۶ امتیاز تیمی، موفق به صعود به مرحله نیمه نهایی شدند.

در گروه دوم مسابقات نیز باشگاه مهرداد با سه برد و کسب ۹ امتیاز تیمی به همراه تیم خمام الف با دو برد و ۶ امتیاز توانست به جمع ۴ تیم برتر صعود کنند.

در مرحله نیمه نهایی رقابت ها در دیدار اول تیم رستوران ستاره گیلان با مربیگری علیرضا قاسمی برابر باشگاه مهرداد رشت با مربیگری مهرداد رضایی با نتیجه سه بر یک شکست خورد و باشگاه مهرداد نخستین صعودکننده به فینال مسابقات بود. همچنین در بازی دوم نیمه نهایی نیز این تیم مبارزان رشت بود که موفق به کسب پیروزی در مقابل تیم هیأت خمام شد و به دیدار فینال راه یافت.

در دیدار رده‌بندی تیم خمام الف با غلبه بر تیم رستوران ستاره گیلان موفق به کسب مقام سوم گردید و در رقابت فینال مسابقات نیز تیم مبارزان رشت با مربیگری امیر پورمحمد با پیروزی در مقابل تیم باشگاه مهرداد موفق به کسب قهرمانی و جایگاه اول این دوره از مسابقات شد.

بنا به اعلام قبلی این مسابقات که جنبه انتخابی استان را نیز داشت، کاراته کاهای برتر به اردوی انتخابی تیم های پایه دعوت خواهند شد./باکانال همای خبر همراه شوید

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …