چاپ مطلب چاپ مطلب

مدرسه سبز دخترانه سما سیاهکل در مقطع ابتدایی و پیش دبستانی پا به عرصه آموزش گذاشت

 همای گیلان:سما سیاهکل همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید(۹۸-۹۷) با هدیه ویژه به شهروندان عزیز پا به عرصه آموزشی خواهد گذاشت و با خدمتی متفاوت و ماندگار اقدام به افتتاح مدرسه سبز در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی ویژه دختران خواهد نمود.

 به گزارش روابط عمومی سما سیاهکل، با این کار ارزشمند شهروندان عزیز و فهیم این شهرستان می توانند با ثبت نام فرزندان خود در این مدرسه از جدیدترین و به روزترین خدمات آموزشی و فرهنگی بهره مند گردنیده و شاهد یک محیط آموزشی پیشرفته و هوشمند با بهترین امکانات باشند.

در این مرکز آموزشی فرهنگی دانش آموزان علاوه بر آموزش دروس تئوری این مدرسه به صورت هوشمند، حتی المقدور با سیستم آموزشی الکترونیکی نیز آشنا خواهند شد. علاوه بر آن دانش آموزان این مدرسه در کنار دروس تئوری «چگونگی حفاظت از محیط زیست»،«تفکیک زباله» و … را خواهند آموخت و در اوقات فراغت «کاشت و نگهداری گل و گیاه» نیز به این عزیزان آموزش داده خواهد شد تا همزمان با تحصیل بتوانند محیطی متفاوت و شاد را تجربه کنند. «آموزش قرائت و روخوانی قرآن مجید»، «بازدید های علمی بر اساس سرفصل های درس ها»، «آموزش زبان انگلیسی از پایه»، «کلاس تئاتر»، «تشکیل گروه سرود» و «آموزش در فضای شاد» نیز از مختصات این مرکز می باشد که محیطی متفاوت از سایر مراکز تحصیلی را برای دانش آموزان به ارمغان می آورد.

لازم به ذکر می باشد که این مرکز آموزشی وابسته به دانشکده فنی و حرفه ای سما سیاهکل بوده و با کادر آموزشی مجرب و قوی آماده ثبت نام از متقاضیان می باشد. خاطرنشان می شود که پرداخت شهریه به صورت اقساط نیز امکانپذیر است.

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام، روزهای شنبه لغایت چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۳ به آدرس:  خیابان ۱۶متری ابوذر، خیابان مطهری، رو به روی پارک شمس جهان، نرسیده به هنرستان ۲۲ بهمن، طبقه همکف دانشکده سما سیاهکل مراجعه فرمایند و یا با شماره  ۴۲۳۲۷۷۳۵و ۴۲۳۲۸۸۱۶ داخلی۲۱ تماس حاصل نمایند.

گفتنی است که مدارک لازم برای ثبت نام به شرح زیر می باشد:

  • اصل و کپی شناسنامه دانش آموز.
  • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر.
  • اصل و کپی کارت بهداشت دانش آموز(کارت واکسیناسیون).

 

 

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …