چاپ مطلب چاپ مطلب

همزمان با دومین روز از هفته دولت؛ تالار الماس شرق در آستانه اشرفیه افتتاح شد

روز گذشته در دومین روز از هفته دولت تالار پذیرایی الماس شرق با حضور فرماندار و سایر مسئولین شهرستان با میزان اعتبار پنج میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
همای گیلان، به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه؛ در دومین روز از هفته دولت با حضور مهندس حیدری یک تالار برگزاری مراسمات و همایشات مختلف با دو هزار متر زیر بنا و چهار هزار متر زمین و با هزینه یک میلیارد رو ۴۰۰ میلیون تومان و سه میلیارد ۶۰۰ میلیون تومان خرید پارکینگ به بهره برداری رسید که قطعا باعث ایجاد اشتغال برای جوانان این شهرستان می شود.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه اشرفیه در حاشیه افتتاح این تالار با بیان اینکه باید از ظرفیت بخش خصوصی برای افتتاح پروژه ها استفاده شود، اظهار کرد: سرمایه گذاران و بخش خصوصی دارای ظرفیت بسیار خوبی در حوزه اقتصادی و‌ ایجاد اشتغال در جامعه بوده و به راحتی می توان با استفاده از ظرفیت این عزیزان به ایجاد اشتغال در جامعه کمک کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به ظرفیت شهرستان آستانه اشرفیه، در حوزه سرمایه گذاری گفت: این شهرستان به دلیل وجود رودخانه سپید رود و دیگر بخش ها دارای ظرفیت خوبی در حوزه سرمایه گذاری است که باید به این ظرفیت در آستانه اشرفیه توجه شود.
وی با اذعان به اینکه افتتاح این تالار باعث ایجاد اشتغال برای تعدادی از جوانان می شود، تصریح کرد: هرچه چنین تالارهایی در آستانه بیشتر افتتاح شود برای شهرستان بسیار مفید است زیرا باعث ایجاد اشتغال برای جوانان شده و به رونق اقتصادی منطقه کمک می کند.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه لازمه ایجاد آرامش در جامعه را ایجاد اشتغال در جامعه دانست و افزود: مردم و جوانان برای نشاط در جامعه نیاز به اشتغال دارند که دولت در این مدت کارهای بسیار خوبی در این حوزه انجام داده است.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …