چاپ مطلب چاپ مطلب

پشت پرده انتشار خبر قهر رییس جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی مشاجره شد؛ اما روحانی قهر نکرد

همای گیلان:پیاده‌روی آقای ظریف، وزیر امورخارجه کشورمان با جان کری د‌ر حاشیه مذاکرات ژنو در روزهای اخیر، با تحلیل‌های فراوانی روبه‌رو شده است. همچنین در این میان، برخی ‌اخبار در روزهای اخیر در ارتباط با قهر آقای روحانی از جلسه شورای انقلاب فرهنگی به دلیل انتقاد یکی از اعضا نسبت به این پیاده‌روی منتشر شده است.

پیاده‌روی آقای ظریف، وزیر امورخارجه کشورمان با جان کری د‌ر حاشیه مذاکرات ژنو در روزهای اخیر، با تحلیل‌های فراوانی روبه‌رو شده است. همچنین در این میان، برخی ‌اخبار در روزهای اخیر در ارتباط با قهر آقای روحانی از جلسه شورای انقلاب فرهنگی به دلیل انتقاد یکی از اعضا نسبت به این پیاده‌روی منتشر شده است.

 جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی

«تابناک» نوشت: رسانه‌های مختلف با گمانه‌زنی‌های متعدد، موضوعات و تحلیل‌های فراوانی ‌در این باره عنوان کرده‌اند. حسام‌الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور نیز در واکنش به این خبر‌ها اعلام کرد: «جلسه آخر شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز مثل تمام جلسات دیگر، برخی از اعضای جلسه نظرات خود را مطرح کردند، این نظرات اصولا برای گرفتن پاسخ مطرح نمی‌شود، بلکه به صورت طبیعی پس از بیان نظرات، جلسه وارد دستور می‌شود و در این جلسه هم پس از مطرح شدن نظرات، اعضا‌ وارد بخش دستور شدند و مطابق معمول جلسات پس از دو ساعت به پایان رسید».

در همین زمینه، یک منبع آگاه در گفت‌و‌گو با تابناک جزئیات این خبر را بازگو و پشت پرده آن را بیان کرد.

این منبع آگاه‌ در آغاز گفت: بعضی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها اعلام کرده‌اند، ‌آقای جلسه آخر شورای عالی انقلاب فرهنگی  حال آنکه ایشان به هیچ وجه صحبتی در این زمینه نکرده، بلکه آقای حجت‌الاسلام محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این زمینه سخانی ‌ایراد کردند.

وی ادامه داد: آقای محمدیان در ابتدا درباره پیاده‌روی آقای ظریف با جان کری سخن می‌گوید و هیچ کس هم واکنشی خاصی نشان نداد. ایشان دوباره در میانه‌های جلسه در ارتباط با انتخاب رئیس دانشگاه فرهنگیان نظریاتی را بیان کردند.

تا اینجا هیچ اتفاق خاصی رخ نداده بود؛ اما در آخر جلسه، ایشان دوباره می‌خواستند صحبت کنند ‌که با واکنش آقای روحانی مواجه‌ و همین باعث ایجاد مشاجره و بحث شد.

این منبع آگاه در پایان تأکید کرد: اینکه برخی ‌سایت‌ها اعلام کرده‌اند که آقای روحانی به حالت قهر جلسه را ترک کرده، این گونه نبوده و صرفاً یک مجادله و درگیری لفظی در آخر این جلسه رخ داده است.

About سردبیر ارشد

Check Also

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری به بهانه فروش سوالات کنکور 🔹رئیس پلیس فتای تهران بزرگ: …