شهروندان با بصیرت رشت بار دیگر مشارکت و آگاهی خود را به منصه ظهور رساندند

همای خبـر – شهردار رشت با حضور در محل ساختمان پست واقع در میدان شهدای ذهاب و شرکت در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق انداخت.

شهردار رشت با حضور در محل ساختمان پست واقع در میدان شهدای ذهاب و شرکت در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رای خود را به صندوق انداخت.

رحیم شوقی شهردار امروز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ با حضور در شعبه اخذ رای ساختمان پست واقع در میدان شهدای ذهاب، همگام با طلایه داران بصیرت در انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

شهردار رشت در جریان انداختن رای به صندوق با قدردانی از رشتوندان آگاه، فهیم و با بصیرت که در پای صندوق های رای حاضر شدند، اظهار کرد: مردم سرافراز ایران اسلامی و گیلان به ویژه شهروندان رشت، این طلایه داران بصیرت بار دیگر مشارکت و آگاهی خود را به منصه ظهور رساندند.

رحیم شوقی بر لزوم مشارکت بالای شهروندان در انتخابات تاکید کرد و افزود: هر رای امیدی برای اعتلای کشور محسوب می شود و شهروندان بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد.

انتهای پیام/ همای خبـر